Taková normální rodinka – Filmová premiéra

Jak vypadala Taková normální rodinka v roce 1971 všichni známe. Početná rodina v rozsáhlé protirepublikové vile, včele s bláznivou babičkou milující detektivky. Čím víc repríz tento černobílý seriál měl, tím se stal oblíbenější.
Již zítra se budou moci diváci podívat jak vypadá Taková normální rodinka v roce 2008. Já jsem film viděla již dnes, kdy byla předpremiéra pro tvůrce, spolutvůrce, sponzory, novináře a jiné talenty a experty. Tak jaký ten film je?

Je český. Je zde česká krajina, český dům a česká rodina. Babička má stále zálibu v detektivkách a své poznatky úspěšně praktikuje v praxi. Dědečkova láska k „Poldinkám“ se rozšířila na lásku k pavoukům, králíkům a papouškům. Hlavními postavami jsou Káča a Zdeněk. Káča je přecitlivělá stydlivá holka z vesnice. Zdeněk je její nastávající, který pochází z rádoby vyšší sociální vrstvy. Zdeněk (Jirka Mádl) je typ mladého milého hodného kluka, kterého bude mít každý divák rád. On prostě umí hrát takového toho nevinného pytlíka.Hned po Mádlovi zaperlila Eva Holubová, která podobnou roli zahrála již ve filmu Jak se krotí krokodýli. I v tomto snímku musí bojovat za lásku svého manžela. Babička (Lilian Malkina) je opět hodná dobrosrdečná pravdivá žena plná energie a elánu. Raubíři zůstávají stejní, jen místo klasických klukovin například rádi „paří hry.“ Celé rodince vládne ženský duch. Ženské jsou zde dokonale sehraný tým, který drží vždy při sobě.

Celý film je klidný až romantický, žádná smrt (kromě smrti králíků), skoro žádný sex (Mádl je furt v trenýrkách) a minimální hovory o penězích (jen předsvatební smlouva). Nakonec se mají všichni rádi, vše hezky dopadne….no prostě se vezmou.

Ve filmu najde každý tu svou rodinku a taky sebe, protože ono to je všude stejné. A to je právě to čím by mohl tento film přirůst k srdcím diváků.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

5 komentářů k “Taková normální rodinka – Filmová premiéra”

 1. hurri napsal:

  Peníze za listek do kina? Na tohle? Když to má i nemožnej trailer?

 2. Lemik napsal:

  Mohu se zeptat, co je to protirepubliková vila? :-D

 3. Takže je to remake seriálu s jiným příběhem?

 4. Dan napsal:

  Byl jsem na slavnostní premiéře. Místa, kde se film natáčel, dlouho a dobre znám. Léto to bylo hezké a tvůrci pry milí a nataceni v pohode. Po dlouhé době nechutných rádoby generačních zpovědi se tak objevil film, ktery si nehraje na velké umění a rad bavi diváky příběhy hezkých lidiček, sedících do žánru crazy komedie jako ta chaloupka u lesa, na níž se natáčelo.

 5. Klárka napsal:

  Dan:tak to jsme se tam mozná viděli:-)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.