Open Doors – logický flashový rychlík

Dveře, dveře, dveře a zase dveře. Za jedněmi dveřmi pak křížek, na který je vaším úkolem dostat vyplněný čtverec.

Pohyb čtverce ovládáte šipkami na klávesnici. Hra má celkem 25 kol. Po ukončení hry je na stejném počítači možno v rozehrané hře pokračovat.

Já se nyní nacházím v devátem kole a musím přiznat, osmé mi již dalo trochu zabrat.

Open Doors

Powered by: MySpace Games

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

20 komentářů k “Open Doors – logický flashový rychlík”

 1. Trtkal napsal:

  Level 13 je pro mne nepřekonatelný, ale jinak velice pěkná hra, ještě že jsou lidi, kterí se o takhle skvělé hry podělí, aniž bych je musel hledat sám :-)

 2. LuFa napsal:

  Trtkal: Za nepřekonatelné mám teď 11. kolo :-). Nejde, nejde, nejede :-(.

  Flashové hry v současné době docela sleduji. O ty nejlepší, co fakt hraji a co mě baví, se rád podělím a v komentářích sdílím hráčské úspěchy, neúspěchy :-).Přeci jen je to zábavnější, než hrát hru sám.

 3. Tu 11tku taky fakt nějak úplně nedávám…ten konec je mi záhadou. :-)

 4. LuFa napsal:

  Ředitel Zeměkoule: Mno, zas taková rychlovka to tedy asi nebude :-D.

 5. Trtkal napsal:

  Tak jsem v 25. a tpo fakt netusim :-/ http://ftp.trtkal.net/ostatni/opendoors.png dukaz ;), ale tohle proste nejde :D

 6. Trtkal napsal:

  UPDATE: óóóó pokoril jsem tuhle silenou hru :D

 7. LuFa napsal:

  Gratuluji a jdu hrát :-).

 8. Magda švagrovka napsal:

  15 úspěšně za mnou :) jak to bude se zbytkem nemám ponětí. A co Ty Lukáši, Sandra mě hecovala, že musím být lepší než Ty, teď už spí, tak mě už nikdo nepovzbuzuje. hezký večer :)

 9. LuFa napsal:

  Magda: Zatím lepší jsi. Místo hraní jsem teď musel udělat daňové přiznání. Hrát začnu až za chvíli.

 10. Magda švagrovka napsal:

  no jo, daňové přiznání už mám hotovo, už to mají úředníci a jen čekám, jestli budou volat, že se jim tam něco nepozdává. Škoda, že je to letos naposled, docela slušná finanční injekce do rodinného rozpočtu, ta se vždycky šikne. Taky jsem si to „společné zdanění“ ani maximálně nevyužila, nestalo se, že by si mě Viktor mohl odepsat z daní :( vždycky jsem překročila roční příjem 38 tisíc, to je tak, když je ženská k mateřské aktivní a snaží se vydělat nějakou kačku navíc. 16 kolo už je za mnou, zrovna bojuju se 17kou, ale už su nějak unavená, zítra nevstáváme do školy, tak si snad pospím, jestli mě cácorky nechají. :)

 11. Magda švagrovka napsal:

  tak už poslední dvě kola, ráno moudřejší večera. :)

 12. magda švagrová napsal:

  tak jsem už to chtěla ve 25. kole vzdát, ale nakonec mi to nedalo, a huráááááááááááááááá, podařilo se to! Bože, co já toho mohla mít doma hotového /velikonoce na krku/ a já místo gruntování otvírám dveře. :) tak pevné nervy, za ten pocit vítězství to stojí. čauky

 13. LuFa napsal:

  Magda: Gratuluji. Můžeš říc Sandře, že jsi na plné čáře vyhrála. Já jsem stále v 11. kole.

 14. magda švagrová napsal:

  tak to bude mít radost
  nechápu, co Ti na „jedenáctce“ dělá problém :) chi chi no, ale zase ještě nemám hotové tam to předtím Black Cirkle /jak jsou tam ty řezačky a ohně, tak jsem zatím asi v 18.kole, už ani nevím, protože to mám rozehrané na třech počítačích, takže asi fakt to nějak uvízlo a dál to nejde.Budu se muset na to vrhnout, ale dnes nestíhám, dnes mám Ordinaci …. :) …. jedna závislost lepší jak druhá

 15. LuFa napsal:

  Tak konečně ve 13. :-).

 16. magda švagrová napsal:

  od září bych měla nastoupit do práce, Klárce budou tři, hele, švagře, neseženeš mi tam u vás nějakého fleka. Brala bych zaměstnání, při němž bych stíhala zmáknout ještě nějakou tu hru… :)

 17. Toha napsal:

  Tak a konecne hotovo, verzi s optimalizovanym poctem kroku uz vynechavam…

 18. LuFa napsal:

  Magda: Počkej až k vám do školství dorazí počítače. Zmákneš takových her tisíce. Ne jako já, který je rád za pár kol týdně.

 19. magda švagrová napsal:

  Lukáš: Ha ha ha, u nás počítače už jsou, ale nemáme natolik inteligentní dětičky, které bych mohla vzdělávat jen zadáváním úkolů přes počítač, a hold potřebují individuální přístup. takže počítač půjde stranou, a já budu muset vzdělávat u tabule … takže ve škole takové „lehárko“ hold hned tak nezažiju… ale třeba jednou, až budu na tom ministerstvu,… :)

 20. LuFa napsal:

  Magda: Myslím, že bys děti školního věku podceňovat neměla. A to zvláště ne dnes, kdy se s počítačem naučí každé pětileté dítě.

  Pokud budeš jednou na ministerstvu, budeš to mít s časem rozhodně horší, než máš teď. Žádné prázdniny, 45 minutové hodiny a další vychytávky. Jen toho alkoholu se asi na ministerstvu vypije víc :-).

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.