Jak slaví Country life

Kdo jste si dnes na oběd vyrazil do Vegetariánské restaurace v Melantrichově ulici, asi jste byl překvapen. Prodejna a restaurace slavila desáté narozeniny. Zrovna dnes. Pro stálé zákazníky to však možná bylo vytržení ze zajetých zvyklostí.

Na první pohled bylo u pultů více narváno než obvykle, takže kdo měl na oběd půl hoďky, tak zase rychle vycouval a byl asi o hladu. Na druhý pohled byly všude žluté balonky, to si troufám říci, že plastové nafukovací balonky se k biorestauraci jaksi moc nehodí, kde asi končí ten balonek a jak dlouho přírodě trvá, než ho rozloží? Čas od času se k frontě připojil šéfkuchař a oznámil hladovým veganům, že slaví narozeniny a mají 10% slevu. Troufám si říci, že lidé, kteří tam chodí jíst, už na 10ti procentní slevu vůbec nekoukají. Ti už se před lety smířili s tím, že za oběd zaplatí více než za svíčkovou s pěti knedlíky. Panu šéfkuchaři ani nepřišlo divné, mluvit na hosty česky, když se restaurací rozléhá hlavně angličtina, či němčina.

Ale abych jen nekritizovala, všichni jsme kromě slevy na oběd (místo 105 Kč jsem platila 93 Kč) dostali zákusek. Žádnej mrňavej kousek na ochutnání, normální zákusek, samozřejmě bio. Byl moc dobrý. To si myslím, že byl ten správný marketingový tah na chuťové pohárky stálých zákazníků. Dát jim ochutnat něco, co si normálně nekoupí.

Přiznám se, že bych radši klasický klid u jídla, bez front, umělohmotných balonků a křiku. A k tomu tu dobrůtku.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 komentářů k “Jak slaví Country life”

  1. Dan napsal:

    Pouzili aspon bio-balonky? :)

  2. blanka falt. napsal:

    jo jo Klaro.pekne cteni.ty vyrocnove 10%slevy!!! tuhle byla pani na plastice prsu /zvetsit/ a vzbudila se po narkoze vydesena. Zvoni na sestru a ta pribehne i s primarem.co to mam doktore za 3 prsa? no byla jste 10 tisici tak jsme vam jako bonus jedno prso zdarma pridali./Ha,Ha./ale taky rada jdu nekam a bonus si vychutnam.jako na konci karnevalu v srn kazdy kdo si neco koupil v drogerii DM jako bonus po zaplaceni dostal koblihu.ale fronty tam na koblihy zadne nebyly.hezky den s hezkym psanim preje blanka,lukyho mmka

  3. LuFa napsal:

    Hezké Klárko, jak to vypadá, to jsem zas někde chyběl. Výroční akce se slevama mám rád.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.