„Stahuj, co chceš, ale dělej to tak, abys nesdílel.“

„Stahuj, co chceš, ale dělej to tak, abys nesdílel,“ říká v dnešním rozhovoru Lovec softwarových pirátů: Hackera bych nezaměstnal na idnes.cz, Karel Kuchařík, šéf policejního týmu, který pátrá po českých internetových pirátech.

Dobrá zpráva tedy pro všechny, kteří si ohledně stahování filmů, muziky, knih, … z internetu nejsou stále jistí v kramflecích. Mimo software, který není poskytován zdarma a jeho držení je protiprávní, je stahování audiovizuálních děl zcela legální. A to i přes mohutné kampaně a mediální masáž jistých pochybných organizací, které se nám snaží namluvit něco jiného.

Samozřejmě, pokud je za dobrý peníz dostupné CD kapely kterou máte rádi, DVD s filmem, který se vám líbí, kniha, lístek do kina, lístek na koncert, …. tak si ji rozhodně kupte. Jsou však věci, které u nás sehnat nejdou, jsou nad poměry předražené, nebo si u nich nejste jisti, zdali se vám budou líbit. Takové si tedy bez obav z internetu stáhněte.

O tom odkud, jak a co z internetu stahovat jsem psal v minulosti v příspěvku: Odkud a jak stahovat zdarma a legálně muziku a filmy.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 komentářů k “„Stahuj, co chceš, ale dělej to tak, abys nesdílel.“”

 1. Vlastimil Ott napsal:

  Myslím, žes to vyjádřil velmi srozumitelně. A dokonce krátce! :-)

  ;-)

 2. Gaucman napsal:

  LuFa: Já ti děkuji za připomenutí stránky Pocketmovies, poté, co mi zhavaroval nedávno disk a s ním veškerá data i se záložkami v Opeře, jsem na tuto stránku úplně zapomněl.

 3. spectrum napsal:

  Teda já jsem tak nechutně legální, až se mi zježili chlupy v nose… No co se dá dělat, někdo musí být poctivej a co může být lepšího než si večer před spaním říct: To jsem zas byl celej den poctivej… To se člověku hned jinak (lépe) spí.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.