Animovaný Čtyřlístek z Třeskoprsk

Bobík, Pinďa, Myšpulín, Fifinka, kdo by známou čtyřku z Třeskoprsk neznal. Věděli jste ale, že mimo komixové podoby Čtyřlístek existuje i v podobě animované? Že ne? Ale ano :-).

Představované díly vznikly v roce 1993, pod vedením režiséra Ivana Renče. Dva z nich jsou k vidění na youtube.com. Třetí je potřeba si stáhnout. O animovaném čtyřlístku se více dozvíte na stránkách Čtyřlístek v animované podobě.

Pes na stopě:

Myš, která prochází zdí:

Signály z neznáma

http://sexena.wz.cz/ctyrlistek/4listek3_320x232_divx3.avi

Odkazy:

Čtyřlístek v animované podobě

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

5 komentářů k “Animovaný Čtyřlístek z Třeskoprsk”

 1. Klára napsal:

  Nevěděla jsem, že to existuje, je to hezký, ale nesedí mi k tomu ten dabing, ty hlasy.Nejsou moc dětské a roztomilé, jak jsem si je představovala při čtení Čtyrlístku.Za ta léta mám postavičky zafixované s tou bublinou a hlas jim dává moje fantazie.

 2. Nogard napsal:

  Tak to mi tedy přiznám se uniklo. Ale jak tak na to koukám, tak toho rozhodně nelituju – ten „dabing“ to vyloženě kazí a na komix to prostě nemá :)

 3. LuFa napsal:

  Klára, Nogard: Souhlasím a moc si přeji, abychom se v budoucnu setkali s lepším zpracováním. Myslím, že Čtyřlístek si hezké animované zpracování zaslouží. Nicméně, osobně jsem rád i za tento pokus.

 4. hurri napsal:

  Mně se líbí jen Piňda a hlavně Fifinka!

 5. TLAMPAČ napsal:

  JÁ JSEM NA TO SKVĚLE VYZRÁL. MĚL JSEM KDYSI TY NOVÉ POREVOLUČNÍ SEŠITY RYCHLÝCH HOMOSEXUÁLNÍCH ŠÍPŮ A TY JSEM CHYTŘE VYMĚNIL S JEDNÍM PŘÍBUZNÝM ZA ORIGO 4LÍSTKY PŘEDREVOLUČNÍ. JEDNAK SE POKOCHAJÍ MOJE DĚTI A JEDNAK TO BYLA DOBRÁ INVESTICE A TA SE MOŽNÁ FINANČNĚ ZHODNOTÍ. SERIÁL V TV MĚ ASI NEBUDE BRÁT. JSEM KONZERVA. KONZERWA. KONZERVATIVNÍ.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.