Google vyslyšel hlasy uživatelů, navyšuje emailový prostor

Tak jsem se konečně jako uživatel nejlepší webové freemailové služby Gmail.com dočkal. Společnost Google začala s navyšováním emailového prostorů u své freemailové služby.

Jak jsem již před nějakým časem v příspěvku Gmail, je na čase poskytnout neomezený emailový prostor napsal, přestával mi hrubě dosavadní emailový prostor, který Gmail nabízel, stačit a byl jsem v rozporu se sliby společnosti Google donucen některou svou poštu odmazat.

Dle příspěvku Gmail’s Storage Increases, 6 GB in January 2008 by se uživatele Gmailu měli do ledna 2008 dočkat 6 GB emailového místa, které po tomto datu i nadále poroste.

Tímto svým krokem mě společnost Google potěšila a utvrdila ve správnost rozhodnutí, které vedlo k postupnému přechodu na jejich služby.

Všem, kteří mají problém se svým současným webovým freemailem mohu jen a jen Gmail k užívání doporučit. Registorvat se můžete na domovských stránkách služby http://www.gmail.com.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

5 komentářů k “Google vyslyšel hlasy uživatelů, navyšuje emailový prostor”

 1. lemik napsal:

  No a teď si vem, že když budeš Google používat i pro svou doménu, tak je to úplná bomba…

 2. LuFa napsal:

  2 lemik: Doufám, že se mi jednou na vlastní doménu přejít podaří. Jinak díky za tvůj článek Kterak jsem na Google Apps přešel.

 3. lední brtník napsal:

  proč se mi jen pořád dere na jazyk, že google vyslyšel hlavně hlasy východoevropských uživatelů.

 4. LuFa napsal:

  2 lední brtník: nějaké zdůvodnění pocitu, proč po zvětšení kapacity bylo slyšet hlasy především od východoevropských uživatelů?

 5. Stava napsal:

  Nechapu. 2GB nestaci? Zalozim dalsi email. Ale co mam zalozit pro IMAP pristup? :)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.