MiniGolf – úžasná internetová flashová hra pro dva hráče

V sobotu jsem se doma trochu u počítače nudil a tak mě napadlo, zkusit se podívat po nějaké multiplayerové flashové hře. Několik jsem již už hrál a musím říct, hry mě nenudily, bavil jsem se. Tentokrát padla volba na MiniGolf.

Hru MiniGolf naleznete na webové adrese: http://www.flashgames247.com/play/690.html. Po načtení hry, budete vyzvání k přihlášení. Přihlásit se můžete jako host tlačítkem „LOGIN AS GUEST“, nebo se můžete tačítkem „REGISTER FREE FOR FULL FEATURES“ zaregistrovat. Registrace vám dá možnost ve hře vystupovat pod přezdívkou a veřejně chatovat s jinými uživateli.

minigolf 3

Po vstupu do systému budete vyzvání k volbě hrací místnosti. Místnosti jsou odstupňovány podle hráčských dovedností zúčastněných. Pro začátek si zvolte „Newbies“ – nováčkové.

minigolf 4

Po vyběru místnosti budete přeneseni do místnosti samotné. V levé horní části je chatovací okno, kde si mohou povídat registrovaní uživatelé. V pravé horní části pak naleznete seznam uživatelů, kteří jsou k dispozici pro hru. Vyzvání uživatele ke hře provedete kliknutím na něj a stiskem tlačítka „CHALLENGE“. Ve spodní části obrazovky pak vidíte právě probíhající zápasy.

minigolf 5

Po načtení hry jste přeneseni na hrací pole, kde u míčku jeden po druhém volíte směr a sílu úderu. Směr úderu je indikován šipkou, síla úderu vzdáleností hole od míčku.

minigolf 1

Každé odehrané hřiště je obodováno počtem úderů a zaznamenáno v přehledné tabulce. Vítězí hráč s nejmenším počtem úderů.

minigolf 2

Nyní mi již nezbývá nic jiného, než vám všem popřát mnoho golfových úspěchů při hře.

Pro zopakovaní, hru nalzenete na adrese: http://www.flashgames247.com/play/690.html

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentář k “MiniGolf – úžasná internetová flashová hra pro dva hráče”

  1. Miki napsal:

    Super minigold hra je Mini golf.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.