Jak jsem kupoval „Pošušňáníčko pro tebe“

Pokud někdo z vás nakupuje podle seznamu, který vám předem někdo sepsal, určitě znáte situaci, kdy 99% výrobků naleznete během několika minut, ale hledáním posledního 1% strávíte hodiny a hodiny. No, možná tuto situaci neznáte, ale já se s ní potýkám docela často. Někdy je to způsobeno změnou polohy sortimentu, někdy neznalostí výrobku.

nakupni_seznam

Dnes se mi na seznamu objevila položka „Pošušňáníčko pro tebe“.

Nechal jsem si ji nakonec. Hmm, Pošušňáníčko pro tebe, začal jsem tuto položku řešit jako poslední. Co to může být? Chvíli přemýšlím, pak volám Gabče, nebere telefon. Zkouším oddělení sladkostí. Hledám mezi čokoládami a bonboniérami. Po pěti minutách to vzdávám, co by to mohlo být jiného mě nenapadá, tak se odvažuji zeptat paní, která poblíž do regálu rovná zboží.

„Prosím vás, nevíte kde bych našel pošušňáníčko pro tebe?“

„Pošušňáníčko pro tebe, to jsem nikdy neslyšela. Možná to bude čokoláda, nebo bonboniéra.“ Paní míří k regálům s bonboniérami a zrakem je prohlíží. Pak přechází k čokoládám. Opět nic nenachází. „Bohužel, pošušňáníčko nikde nevidím. Počkejte, zeptám se ještě kolegy.“

Paní míří k opodál stojícímu kolegovi. Za chvíli se spolu vrací a prohlíží regály. Nakonec mi doporučují obrátit se na informace.

Na informace už nejdu. Nemám tolik času, zabývat se položkou, která není k nalezení a o které ani lidé, co rovnají zboží, nikdy neslyšeli.

Doma mě ověšeného s taškami s nákupem vítá Gabča.

„Mám všechno až na „Pošušňáníčko pro tebe“, hlásím. „Co to jako vůbec je?“ ptám se.

„No, jako že si máš koupit něco dobrého pro sebe,“ odpovídá s úsměvem na tváři.

„Aha“ odpovídám a Gabče celou příhodu líčím. Směje se a já přemýšlím, jaká položka mě překvapí příště.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 komentářů k “Jak jsem kupoval „Pošušňáníčko pro tebe“”

  1. Lemik napsal:

    Jo a taky je dobré hledat něco, co člověk drží v ruce, pátrat po brýlých na nose… Jo útlum je někdy útlum :-)

  2. mrtvocich napsal:

    Pěkný :-)

  3. to ja vcera u teskove lekarny zazila vec ja kupovala detsky olej s hermankem a za mnou pani chce menstruacni kalisek. ja jako sestra zdrav.jsem hned zbystrila ucho a ptam se te pani co to jako je?? ja: jsou to nejake vlozky nebo co?, a ona mektala ano i ne a ja tedy cekam co lekarnice prinese. a ona nic nenese a pta se me co vy si jeste pani prejete? a ja hbite jeden menstruacni kalisek a lekarnici se podlomila kolena a ja :copak to je pani lekarko? a ona: my to zde v lekarne nevime taky . !! tak konec prihody vcera jsem to objevila v RYTMU Zivota je to kaliskovy tampon vypada jako poharek z automatu na pitnou vodu co to je za blbost nevim pry vydrzi 10 let a obsak 30ml.pane boze do ceho mlada devcata rostou!!chudak nase lucinka

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.