Eternity II mánie – desítky miliónů korun na dosah ruky

eternity II logo
Ač jsem dal svému prvnímu článku o úžasném deskovém hlavolamu Eternity II přízvisko nesnadná cesta ke 2 miliónum dolarů, netušil jsem, kolik lidí se řešením tohoto hlavolamu zabývá a jak relativně blízko může být výhra, která v přepočtu na české koruny čítá desítky milionů.

Jak jsem na základě komentářů k dnešnímu dni zjistil, řešení hlavolamu se zabývá mnoho zapálených lidiček, jak u nás, tak v zahraničí, kteří k rozlousknutí hlavolamu uvítají spolupráci ostatních a jsou ochotni se o případnou výhru se svými spolupracovníky podělit.

Kde tedy při řešení Eternity II hledat pomoc? Jako první se nabízí výborný článek Eternity II – řešení existuje a nově založené Eternity II fórum pana Martina Žaloudka.

Pro ty z vás, co nad řešením Eternity II nechcete moc bádat, přesto by se vám pár desítek milionů šiklo se nabízí projekt, kdy se řešení hledá hrubou počítačovou silou. Domovské stránky projektu, jako i informace, jak se k hledání řešení, prostřednictvím vašeho počítače přidat naleznete na adrese: http://eternity2.net/.

Autor projektu si při případně nalezeném řešení vyhrazuje milión USD pro sebe. Druhý milion pak slibuje tomu, na jehož počítači bylo řešení nalezeno.

Pokud se mnoha miliónového hlavolamu Eternity II účastníte, přeji vám k řešení hodně štěstí. U případného výherce doufám, že se pak s výhrou pochlubí ;-).

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentář k “Eternity II mánie – desítky miliónů korun na dosah ruky”

  1. Vašek napsal:

    Ja si tohle koupil na netu a sjem spokojenej, fakt pohodičky. Jak to jde Vám?

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.