A úplně nejhorším českým webem se stává ….. TECHNET.CZ !!

Není to tak dávno, co internetový magazín technet.cz (idnes.cz) s celostátním dopadem vyhlásil anketu, o nejhorší české internetové stránky.

Anketa je inspirována již ukončenou anketou o nejhorší internetové stránky na doméně .com, kterou uspořádal časopis TIME ve spolupráci s CNN.

Ač jsem zahraniční anketu o nejhorší internetové stránky na doméně .com, nesledoval, odvážím se dle umístěných nejhorších webů, kterými jsou eHarmony.com, eVite.com, meez.com, MySpace.com a SecondLife.com tvrdit, že se soutěž nesla v jakém si rozumném duchu, kdy se do ankety zapojili velké, neosobní, komerční, projekty.

Anketa vyhlášená iDNES.cz, resp. internetovým magazínem technet.cz, je však jiná. Nastavenými pravidly, navrženými weby a průběhem hlasování mi příjde hloupá, nedůstojná, nesmyslná, sprostá, urážlivá, komická, …… .

Na osobním blogu začínajícího blogera, bych takto vedenou anketu přehlédl, nevyjadřoval se k ní. Na školních stránkách prvního stupně základní školy, bych žáky, tvůrce, pochválil za aktivitu a vysvětlil jim, jak by se taková anketa měla dělat. Jsou to děti.. Co ale s dospělými redaktory internetového plátku s celostátním dopadem? Snad jím stejně jako dětem věnovat pár minut tolik drahocenného času. Upozornit je na chyby, které v anketě udělali. Za odměnu jim pak neoficiálně udělit první cenu, tj. nejhorší český web a doufat, že příště už to bude lepší.

Tak tedy páni redaktoři, kteří za zpackanou anketou o nejhorší internetové stránky stojíte, kde se stala chyba?

Za prvé, předpokladem pro smysluplnou anketu jsou rovnocenní soupeři. V tomto konkrétním případě internetoví ztroskotanci. V žádné anketě, stejně jako sportovních disciplínách, se nestaví všichni soupeři proti všem soupeřům, ale vždy se soutěží v rámci určitých kategorií.

Myslím, že jen mentálně zaostalý člověk je schopen do jednoho rohu boxerského ringu postavit Mika Tysona a do druhého malého pětiletého kluka. Na malého pětiletého kluka si potom ještě vsadit a pak s velkým napětím sledovat, kdo zvítězí. Racionálně smýšlející člověk toto nedopustí. Normální člověk ví, že Mike Tyson s převahou v pár sekundách zvítězí.

Racionálně smýšlející člověk v anketě o nejhorší české internetové stránky vytvoří kategorie, v rámci kterých se budou jednotlivé weby hodnotit.

Pokud páni redaktoři z technet.cz nechápete jak to myslím, ostatní předpokládám, že pochopili, mám namysli kategorie jako internetové stránky komerčních subjektů, internetové stránky českých politiku, internetové stránky českých blogerů, internetové stránky duchovních organizací, ….. . Další kategorie si do příští ankety mohou páni redaktoři vymyslet za domácí úkol sami.

Kategorie jsem nyní páni redaktoři probral. Zaměřím se tedy na samotné nominované, soutěže se účastnící, weby.

S komerčními weby, které jsou do soutěže nominovány problém nemám. Internetové stránky peprnet.cz, jejichž obsah mi dodnes zůstává utajen, bych dokonce dosadil na druhé místo soutěže. Hned po internetových stránkách technet.cz.

Co mi ale nesedí, jsou další nominované nekomerční, většinou osobní stránky. A také hloupá propaganda, zkreslování reality a přihlouplé podněcování hlasujících.

Co mám u tohoto bodu namysli, vysvětlím na textu z článku Dvacet nejhorších českých webů je ve finále. Hlasujte!, který na serveru technet.cz vyšel dnes.

Autor článku nijak nepodloženě označuje jako nejžhavějšího kandidáta na vítězství osobní stránky JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryka Laholy. Ač se sám pan JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryk Lahola zřejmě do soutěže nenominoval, a dle počtu doposud obdržených hlasů je až na třetím místě, v článku se z něj dělá jakási kuriozita, čímž se mi zdá, že se snižuje jeho osobnost.

Dalším krokem vedle je dle mého do soutěže nominovaný web http://standanovak.borec.cz/. „A to jako co?“ musí si říct každý soudný člověk, když se mu po rozkliknutí odkazu objeví web, na které září datum poslední aktualizace 31.12.2004. Myslím, že českých webů z této kategorie se na českém internetu pohledá mnoho.

Skutečnou lahůdkou celé soutěže je pak nominace v současné době vedoucího webu http://radekhulan.cz/. Ač se pro rozkliknutí odkazu dívám na web radekhulan.cz jak chci, jako nejhorší web ho rozhodně mezi všemi nominovanými weby nespatřuji. Pokud se počtem bodů dostane na výborné druhé místo, bude paradoxně za nejhorším webem českého internetu technet.cz umístěn nejlepší web soutěže radekhulan.cz a za ním až velmi prapodivný web peprnet.cz.

Další navržené weby nemám paní redaktoři čas otvírat a ani se jimi nechci nijak zaobírat. Jistě však nebudu daleko od pravdy, když o webu, kterého znám jen jeho url: http://brejlounek.wz.cz/ prohlásím, že ho není možné nijak srovnávat s profesionálně vytvořeným webem http://topolanek.cz/. Nědelejte pání, kteří za anketou stojíte, prosím z lidí voly.

Nad dalšími nesmyslnosti ankety se v kontextu z řádky výše můžete páni redaktoři technet.cz, kteří za touto anketou o nejhorší české internetové stránky můžete zamyslet sami. To co mi v současné době chodí v souvislosti s vaší anketou do RSS čtečky skutečně není dobré, ani důstojné.

Věřím, že příští anketu již zvládnete lépe. Tímto vám držím palce.

P.S. Jo, a k neoficiálnímu vítězství, ve vaší vlastní anketě, vám gratuluji. Nebývá zvykem aby soutěž právem vyhrál, byť neoficiálně, její pořadatel.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

34 komentářů k “A úplně nejhorším českým webem se stává ….. TECHNET.CZ !!”

 1. mv napsal:

  přiznej se, tebe sere, že tě nikdo nenominoval. ale dostáváš cenu útěchy za naši kancelář.

 2. LuFa napsal:

  mv: díky za podporu kuci :-), skutečně se ale na nejhorši web necítím.

 3. Mikesh napsal:

  Článek se mi líbí, ale jen chci podotknout, že co se týče soudruha Hulána, tak ten je nejspíše nominován za svoji tupost a obsah stránek, nikoliv však za visuální stránku webu…

 4. Hujer napsal:

  Pěkně napsáno. I když se možná v některých jiných věcech neshodneme na 100% tak tady s tebou plně souhlasím.

  A ještě malé zamyšlení: to jsme na tom opravdu tak mizerně, že musí být nominován a do huby brán RH? Někdy mám pocit, že to nění odpor k této „ikoně“ ale spíš taková ta malá česká samolibost a závist. Ale to ať si každy vypořádá vnitřně sám, mi osobně RH (ani osoba, ani články) nijak nevadí … každý má přece právo prezentovat svůj názor a výhodou Netu je, že na rozdíl od posluchárny nemusíme poslouchat a číst všechno a už vůbec ne to, co se nám nelíbí..

 5. LuFa napsal:

  to Mikesh: v případě jasně vyspecifikovaných kategorií a nominačních pravidel, bych v jistých mezích viděl zařazení osobních stránek pana Hulána jako relevantní.

  Rozhodně ale ne za vizuální a technickou stránku webu, kterou mohu-li usuzovat dle hlavní ceny „Tvorba webových stránek v kostce“, měli redaktoři za anketou stojící primárně na mysli.

  Jakékoliv útoky na obsah osobních stránek jednotlivých účastníku do takové soutěže také nepatří.

  Dnes je to například pan JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryk Lahola. Zítra to můžete být vy.

 6. LuFa napsal:

  to Hujer: Díky za podporu. Ohledně prává na osobní názor a jeho vyjádření prostřednictvím osobních stránek s tebou souhlasím.

  Bohužel toto nějak uteklo pánum redaktorům, kteří za anketou stojí.

 7. mv napsal:

  Pokud jde o mistra Laholu, ten se dostatečně dehonestuje sám obsahem svých stránek, stačí si něco málo přečíst. Třeba tohle http://www.henryklahola.nazory.cz/Ma.htm

 8. Pralinka napsal:

  Souhlasím, anketa je nesmyslná a zfušovaná, má asi stejný smysl jako hlasování o tom, jestli je nebo není Paroubek sexy.
  Ale co pořád máte proti Peprnetu? Je to zájmový web, má nějaký svůj smysl a záměr, obsah si tvoří sami registrovaní členové, a evidentně je to baví. Jen vás prostě žere, že dostal dotaci, tj. několik schopných a inteligentních lidí dalo dohromady projekt, obhájilo ho před bandou úředníků, za pomoci i vlastních zdrojů (nutná podmínka dotace) rozjeli web včetně všech doprovodných záležitostí (ekonomické a administrativní zázemí, redakce, mediální spolupráce atd.), dokázali po spuštění všechny výdaje doložit a obhájit…a to je vše, žádná senzace se tu nekoná. Co vám „páni odborníci“ brání v tom, nežvanit a udělat to samé?

 9. ktv napsal:

  v uvodnim clanku k ankete ctu, ze nominace byla provadena ctenari a 20 nejcasteji nominovanych bylo pote zarazeno do ankety. to mi prijde celkem legitimni. vytvareni kategorii atd by si 1) vyzadalo vetsi naklady ze strany idnesu 2) bylo by mene prehledne pro ctenare 3)vzhledem k tomu, ze to vetsina lidi bere spise jako oddechovy clanek nez jako seriozni vyzkum neni u takovehle „sranda-akce“ ani na miste

 10. LuFa napsal:

  ktv: Samozřejmě, že jde (mělo jít) o oddechvou anketu. I ta se má ale dělat s jistým rozumem a citem a ne tak jak to dělají páni redaktoři z technet.cz.

 11. Mikesh napsal:

  LuFa: Plně s tebou souhlasím, ale myslím, že u webových stránek nejde o to jak vypadají, ale o to jaký mají obsah. Můžou to být klidně stránky dělané ve FrontPage, ale pokud obsah bude zajímavý, tak proč ne :-) .

  Jinak s tvým článkem souhlasím!

 12. LuFa napsal:

  Pralinka: V případě stránek pepernet.cz mě skutečně štve ona zmiňovaná nemalá dotace na komerční projekt, která ať si připustím, nebo ne, šla z kapes daňových poplatníků.

  Komerční projekty by z kapes daňových poplatníků rozhodně být financovány neměly. Buďto je komerční projekt dobrý a vydělá si na sebe sám, nebo dobrý není a zanikne.

  Dále pochybuji, že oni inteligentní a schopní lidé, používali při žádosti o dotaci výraz „banda úředníků“, o kterém se ve vašem komentáři mohu dočíst :-D.

  Samotný účel projektu peprnet.cz mi taktéž zůstavá utajen. Pohlibivé obrázky mohou někomu přpadat zajímavé, bohužel pro většinu lidí zůstavají velmi nepřehledné.

  Tolik asi k pepernet.cz

 13. kiliannedory napsal:

  Technet si prostě udělal anketu – jejich věc, něco tím sledují, nejspíš zvýšit čtenost a vydělat nějakou škváru. Lukáš Faltýnek sleduje to samé a protože jeho sledovanost je proti nim mizivá, tak napíše proti nim článek (je jedno jakej) a pak pod různými nicky dává do diskuze na webu technetu odkaz na svůj článek – víceméně dělá to samé a používá k tomu možná trošku méně férové prostředky než technet.. Nic víc v tom není. Mne anketa tenchnetu obohatila, protože jsem se seznámil se stránkami dvou rozdílných magorů – Hlaholy a Hulána… pokud bych si mohl tipnout, tak nebezpečnější blázen svému okolí z těchto dvou je a bude Hulán…

 14. LuFa napsal:

  Vážený pane s nickem kiliannedory, s politováním vám musím oznámit, že se ve svém komentáři hluboce mýlíte. Pan Lukáš Faltýnek rozhodně nenapsal „jedno jaký článek“, a už vůbec nesleduje cíle, o kterých se domníváte, že sleduje.

  Škvára, jak zřejmě nazýváte hromadu mrzských peněz, se na osobních stránkách vydělat nedá. Pokud však znáte cestu, jak škváru na osobních stránkách vydělat, rozhodně panu Lukáši Faltýnkovi napište. Nebojte, pan Lukáš Faltýnek váš popis rozhodně v praxi neaplikuje, pouze uzná, že jakási reálná možnost na vydělávání škváry je.

  Co se týká vaši lživé pasáže o různých přezdívkách (nick) Lukáše Faltýnka na technetu, i zde vás bohužel musím zklamat. Na technetu Lukáš Faltýnek reagoval pouze jednou a to pod svým řádně zaregistrovaným a hojně používaným nickem. Navíc komentář psaný Lukášem Faltýnkem relevantně doplňoval komentář kohosi jiného.

  Protože se Lukáš Faltýnek už jednou s obdobnou situací setkal,svůj názor k tomuto popsal zde: Google AdSense alergie. Jak vidíte, lépe než celý článek překopírovat sem do diskuze, je vhodnější na něho odkázat.

  K vašim soudům pánu JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryka Laholy a pana Hulána se vyjadřovat nebudu. Pouze mě hluboce mrzí, a poslední část vašeho komentáře je toho důkazem, že nastalo to o čem Lukáš Faltýnek ve svém příspěvku píše a co by se dít nemělo. Cílení na jednotlivé soukromé osoby. Jsem rád, že mnoho lidí, si především v případě pana JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryka Laholy uvědomuje, že něco skutečně není v pořádku.

 15. Hujer napsal:

  No tak koukám, že je to na všech diskuzích a svobodných blozích stejné -:)
  Vždy se se najde pár trapasníků jako kiliannedory …

 16. Radek Hulán napsal:

  Pěkný článek :-) Jen tak mimochodem, koukal jsem na „nominace“, a nejčastěji je tam zařazen iDNES.cz, zvláštní, že jej pán redaktůrek nezařadil do výběruů. Místo toho projevil osobní nenávist a malost.

  V každém případě, bylo podáno trestní oznámení (pomluva, křivé obvinění), a věc bude řešit Policie ČR, a následně soukromoprávní žaloba.

 17. smarty napsal:

  Dovolil bych si nesouhlasit s Vasim nazorem. Technet.cz sice neni buhvi jak dobry server, ale anketu maji podle nadpisu „nejhorsi web“. Kdyz se dela sportovec roku, rozlisuje se nejlepsi hokejista, nejlepsi bezec, nejlepsi skokan o tycy .. nebo vyhraje jen jeden ze vsech kategorii? Vase prirovnani jeden proti jednomu je zcestne. Je to globalni anketa. Dale pokud jsem pochopil, tak anketa se sklada z uzivatelskych prispevku, kteri hlasuji pro dobrovolne a samostatne navrzene weby. Pokud se pletu, tak se omlouvam. No a za treti… web pana Hulána je proveden dobre, nicmene, by mel nekde v poznamkach kazdeho clanku psat neco jako „autor neruci za pripadne zpusobeni problemu, z duvodu jeho velmi nizke znalosti problemu“. BTW „V každém případě, bylo podáno trestní oznámení (pomluva, křivé obvinění), a věc bude řešit Policie ČR, a následně soukromoprávní žaloba.“ je vtipne :) To se pak nedivim ze Policie nema cas resit zavazne veci.

 18. smarty napsal:

  tyci :))) hnus :)

 19. smarty napsal:

  Jeste rada pro autora z komentare vyse. „Škvára, jak zřejmě nazýváte hromadu mrzských peněz, se na osobních stránkách vydělat nedá. Pokud však znáte cestu, jak škváru na osobních stránkách vydělat, rozhodně panu Lukáši Faltýnkovi napište.“ Staci do policka oznaceneho „Reklama“ neco vlozit jako to mate treba pod clankem :P

 20. Pralinka napsal:

  Vážený pane Faltýnku, mně osobně se taky systém vybírání a přerozdělování financí nelíbí, ale četl jste někdy nějaká vypsaná témata pro dotace? Nikdo nikdy neřekl, že se mají týkat primárně neziskovek. Ono by to i trošku zavánělo diskriminací, že. Pokud si prohlídnete např. http://www.businessinfo.cz/cz/podpory-a-dotace/, přijdete zřejmě úplně o iluze, kam přicházejí peníze z daní, a zaručeně najdete nějaký tip na jinou anketu – např. nejpitomější dotace, nebo nejlépe vyhozené peníze:-).

 21. LuFa napsal:

  smarty: No, on je trochu rozdíl anketa o něco nejlepšího a anketa o něco nejhoršího. V kontextu s obsahem vašeho příspěvku, se zkuste zamyslet nad soutěží o nejhoršího sportovce. A to vedenou ve stejném duchu, jako je teď vedená anketa o nejhorší internetové stránky. Prostě výběrem kohokoliv z obyvatel ČR.

  Co se týká reklamy na http://www.klenot.cz pod článkem, resp. v patičce stránky, tak ta je na stránkách umístěna zcela zdarma a dobrovolně. Myslím, že bezproblémový webový hosting, za výbornou cenu 300,- Kč,- za rok si to zaslouží. Stejně tak je přínosem i čtenářům, kteří hosting pro své stránky teprve hledají.

  K reklamě Google AdSense na svých stránkách jsem se již vyjadřoval.

 22. kiliannedory napsal:

  Vážený pane Faltýnku, pokusím se upřesnit pár svých výrazů abychom si tady zbytečně nehráli se slovíčky. Napsal jsem ve svém příspěvku slovo škvára, nemyslel jsem tím mrzké peníze ale myslel jsem tím peníze. Napsal jsem výraz „jedno jaký článek“ a myslel jsem tím, že jste napsal nějaký článek a je mi fuk jestli ve svém článku anketu technetu chválíte nebo ne. Vy tvrdíte, že jste takový článek nenapsal.. Je samozřejmě vaše právo nepsat „jedno jaké články“ a nemůžu vám ho brát. Tvrzení, že na osobních stránkách se nedají vydělat peníze je přinejmenším nepřesné – i jedna koruna je samozřejmě výdělkem (a upozorňuji, že já proti výdělku jakékoliv výše vůbec nic nemám – takže váš článek co si myslíte o Google AdSense je z tohoto hlediska úplně mimo mísu) a kromě toho existují na netu i v doméně cz osobní stránky, které jistě vydělaly hromadu peněz (pro Vás musím znova zopakovat – což je v pořádku !) Jinak co se týká nařčení, že zaplavujete diskuze odkazy na své stránky – možná je to nepravdivé nařčení, ale zcela jistě to není z mé strany vědomá lež – já si stále myslím, že to možná děláte, protože toto chování by bylo zcela racionální, ale samozřejmě Vám po vašem ohrazení nebudu toto racionální chování podsouvat a klidně potvrdím, že je možné, že tak činí nějací vaši fanoušci bez vašeho vědomí. Shodneme se pouze v jedné věci a to sice v tom, že co si já myslím o technetu, Laholovi a Hulánovi Vám opravdu může být jedno. Jo a abych nezapomněl, moc Vám samozřejmě děkuji za cenou radu, že je namísto kopírování celého článku vhodné umisťovat pouze odkaz na něj. Již se těším na další :-)

 23. Petr napsal:

  Huláne, určitě s tou žalobou neuspěješ (fakt k smíchu, podávat žalobu, že jsi se objevil v anktě). Buď rád, že někdo jiný nepodal žalobu za pomluvy vůči (Apple,AMD/ATI) a za neoprávněné používání titulu Mgr. Nejdřív si dodělej vzdělání a pak se vyjadřuj ty redaktůrku….jinak vem si prášek a opět se dej do péče lékařů……

 24. LuFa napsal:

  kiliannedory: Vážený pane s nickem kiliannedory, děkuji za váš další mírně „off-topic-komentář“, který ač sem nepatří, mě do budoucna inspiroval k napsání dvou příspěvků z oblasti internetové komunikace (životě na webu). Toto je klad a přínost vašich řádků. Další „off-topic-komentáře“, máte-li potřebu je psát, mi můžete zaslat privátně. Třeba se na něčem shodneme :-).

  Nyní ještě musím zopakovat, že navzdory tomu, ať si myslíte cokoliv, jsem doposud od vzniku těchto stránek (stránky byly založeny na konci ledna) od nikoho neobdržel ani jednu korunu, či více. Možná vám toto nepřipadá jako raciónální chování, ale je to tak. Tento blog je pro mě koníčkem, nikoliv prostředkem, jak získávat peníze.

  Stejně tak vaše nařčení o zaplavování diskůzí odkazy na články z těchto stránek odmítám, protože na to zaprvé nemám čas, za druhé ani dostatečnou motivaci. Sem tam se někde k něčemu vyjádřím, je to však zřídka.

  Budete si muset zvyknout, že se lidem některé příspěvky z těchto stránek líbí a tak na ně odkazují.

  O dalších věcech, které se tématicky nevztahují k obsahu příspěvku, mi můžete napsat soukromě.

 25. LuFa napsal:

  Petr a případní další: Prosím méně osobních výpadů proti komukoliv a více případných názorů k tématu příspěvku.

 26. Ales napsal:

  Anketa je mi uplne ukradena, takovych podobnych jsou na internetu tisice, vice ci mene zabavnych, at uz budeme chtit a nebo nebudeme polemizovat nad tim, zda Technet prestrelil, hrozne se mi libi jak jisti „zlodeji“ krici chytte zlodeje. Proc pan Hulan, jenz bezne a velmi casto lze a pouziva dezinformaci ve svych clancich chce na nekoho podavat trestni oznameni za neco naprosto neskodneho, co navic velice intezivne podporuje na svem webu? Pripada mi naprosto ujete, kdyz clovek, ktery permanentne lze o jistych firmach a vymysli si sve naprosto otresne teorie(viz Apple, AMD a spol), dost dlouho vystupoval jako drzitel titulu Mgr. a nebo setrvale a intenzivne nadava na vsechny pubescenty, jaky je to povl a odpad spolecnosti a jeho diskuzi na megablog.cz moderuji same 15lete deti. Clovek, co si nevidi do huby a naprosto otevrene lze do takove ankety patri, ne kvuli tomu jak jeho web vypada, ale kvuli tomu jak okazale prezentuje svou „blbost“ verejne.

 27. kiliannedory napsal:

  Dobrý den, dějuji za pochvalu a omlouvám se za další off-topic příspěvek, ale mail Vám opravdu psát nebudu, nejsme a nejspíš nebudeme nikdy kámoši a myslím si, že pro nás oba je to dobře. Jinak co se týká off-topic příspěvků, tak si myslím, že jsem si nezačal ;-). Píšu však už fakt naposledy a tentokrát proto abych Vás hrozně rád pochválil, protože na rozdíl od pana Hulána, ne zcela souhlasné reakce ihned nemažete.

 28. Lemik napsal:

  2 kiliannedory: Lukin je demokrat a IMHO nesmaže nic co není v rozporu se zákonem. Já jsem taky proti mazání. Měnit historii, to se nedělá.

 29. Jan Kuznik napsal:

  Vazeny pane Faltynku, chci jen na okraj k Vasemu clanku podoknout nasledujici. Nominace do finale stanovili sami ctenari Technetu – nikoliv tedy redakce. Z celkoveho poctu doslych navrhu jsme vybrali ty nejcastejsi. Slo nam o nazor ctenaru, nikoliv nas {ten je pouze naznacen v prvnim dile ankety]. Vse ostatni vyplyva z hodnoceni ctenaru. Mejte se hezky a priste ctete pozorneji. Diky.

 30. LuFa napsal:

  Jan Kužník: Vážený pane Kužníku, fakt, že weby do soutěže navrhovaly sami čtenáři mi je známý. Nicméně, potvrzení a nominování webů na základě návrhů čtenářů je na vás.

  To že je dnes mimo jiných webů v soutěži zařazen i web JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr. Henryka Laholy, kterému se díky toho dostalo mnoho posměšků, svědčí o tom, že toto se dle mého v žádném případě stát nemělo a anketa není vedena tak, jak by se od webu s celostátním dopadem slušelo.

  Jinak díky za Váš čas, který jste strávil přečtením mého příspěvku k Vaší anketě.

 31. radim napsal:

  Me se ten clanek nelibi, sorry. Uz jsem sem nekolikrat zabrousil a dobry, ale tenhle ne.

 32. Anonym napsal:

  Ad pan Lahola. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Nevidím v tom nic dehonestujícího, když se o blbovi řekne, že je blb.

 33. mekbet napsal:

  Najparadoxnejsie sa mi na tom zda, ze sam Radek Hulan vyzyval za hlasovanie na technete za jeho web na svojom blogu a teraz na nich podava trestne oznamenie…

 34. Radek Hulán napsal:

  @mekbet – na tom přece není nic paradoxního. Já trestně nenapadám anketu na URL X, ale pomlouvačný článek na URL Y.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.