Kniha zdarma – Active Server Pages 3.0 Profesionálně

Leží mi tu na stole kniha Active Server Pages 3.0 Profesionálně, kterou nepotřebuji a o které si zároveň myslím, že by ještě někomu mohla posloužit, takže ji je škoda vyhodit.

Pokud si myslíte, že by se vám tato kniha mohla hodit, nabízím ji zdarma (původní cena 1200,- Kč), nebo za náklady na dopravu. Záleží, jak se domluvíme na předání.

Kniha ASP30

Na přebalu knihy se píše:

Po několika dílčích příručkách k Active Server Pages se začínající i zkušenější programátoři konečně dočkali kompletní publikace v češtině, věnované tvorbě dynamických webových aplikací pomocí technologie, která už shazuje přívlastek „nová a vzrušující“ a stává se prostou součástí života. Touto publikací není nic jiného než obdivovaná kniha nakladatelství Wrox Press Professional Active Server Pages 3.0, která si získala nebývalý zájem čtenářů už v předchozím vydání pro ASP 2.0 a jíž vděčí za svůj profesionální růst a úspěšnou kariéru tisíce internetových programátorů po celém světě.

Kolektiv autorů – zkušených programátorů důkladně vysvětluje nejen ASP a související technologie, ale především jejich praktické uplatnění i to, co dělat, když „něco nefunguje“. Zabývá se tradičními způsoby použití klasického ASP v reálném světě a přibližuje i všechny nové nástroje, služby a problémy z prostředí Windows 2000. Na více než tisíci stranách porozumíte základům a různým verzím ASP, zvládnete tvorbu aktivních serverových komponent, dále komponent ADO, XML, COM a COM+, skriptových komponent ASP i záležitosti spojené s vytvářením komponent v C++ včetně návodu, jak převádět vlastní myšlenky do komponent.

Dalšími probíranými tématy jsou ošetření chyb, ADSI a Active Directory, Message Queue Server, Collaboration Data Objects. Pohledem experta uvidíte nové možnosti ADO 2.5 a všechny odrůdy datové konektivity, integrace s produkty BackOffice, certifikace, bezpečnost, optimalizace výkonu, vyvažování zátěže webového serveru a prozkoumání objektového modelu ASP. Na konci knihy najdete přehledný referenční materiál. Tímto uspořádáním je užitečná jako průvodce pro postupné studium, přičemž nepozbývá použitelnosti každodenní příručky pro rychlé vyřešení konkrétního úkolu nebo problému.

Pro úspěšné zvládnutí probíraných témat byste měli být obeznámeni s terminologií a základní problematikou webu a mít běžné znalosti VBScriptu nebo JScriptu. K realizaci příkladů budete potřebovat Windows 2000 a plnou instalaci Internet Information Services 5.0. Dílo psané i přeložené jazykem, jemuž by měl porozumět každý programátor, je nezastupitelným čtením pro všechny webové vývojáře na platformě Windows 2000 a IIS 5.0.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentář k “Kniha zdarma – Active Server Pages 3.0 Profesionálně”

  1. Svata napsal:

    Dobry den pokud tuto knihu stale mate tak bych mel o ni zajem tak mi prosim napiste dekuji

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.