Pink Floyd: The Wall – dnes 24.5.2007 na ČT2 od 21:40

Před pár lety bych tomu nevěřil, dnes již ano. Výborný film režiséra Alana Parkra, podle scénáře Rogera Waterse, vůdčího ducha legendární art rockové skupiny Pink Floyd dnes na ČT2.

Jeden z mích hodně oblíbených filmů, který jsem si kdysi za 500,- pořídil na videokazatě a později viděl v kině. Před chvíli jsem se dozvěděl, že ho dnes bude od 21:40 vysílat ČT2.

Každému, kdo tento skvělý film neviděl ho doporučuji. A kdo viděl, rád se určitě podívá ještě jednou. Já se budu dívat určitě. A to se mnoho na televizi nedívám.

Na pátek pak ČT2 na 21:55 připravila milovníkům Pink Floyd další lahůdku a tou je živé provedení jejich nejslavnějšího alba The Dark Side of the Moon. Ač mám raději snímek The Wall, i toto mohu doporučit.

pink_floyd_the_wall

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 komentářů k “Pink Floyd: The Wall – dnes 24.5.2007 na ČT2 od 21:40”

 1. Teď jsem na to viděl upoutávku v TV, jsem zvědavý jaké to bude .. Táta uznale pokyvoval hlavou, že to je dobré, tak se docela těším .. recenze na ČSFD taky slibuje zážitek …

 2. LuFa napsal:

  Martin Stiborský: Je to fakt výborný film, těšit se máš skutečně na co :-). Též se těším a to jsem The Wall již mnohokrát viděl :-D.

  Jinak pro ty, kdo nevědí o co jde, tak recenzi z ČSFD naleznou zde: http://www.csfd.cz/film/7123-pink-floyd-the-wall-pink-floyd-the-wall/

 3. Mady napsal:

  Je to fascinující film. Pro fanoušky PinkFloyd nutnost vidět :)
  A koncert Rogera Waterse letos v Sazka Arene byl taky moc dobrej :)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.