Kupuji nové InLine brusle – RollerBlade CrossFire II 4D

Jednou z mála sportovních aktivit, kterou v létě provozuji je jízda na InLine bruslích.

První a také zatím své jediné brusle jsem kupoval někdy v létě roku 1997, což je téměř deset let. Stáli něco k šesti tisícům, záruka se na skelet dávala pět let a dnes vypadají takto:

Brusle1

brusle2

Protože mě za celých deset let jízda na kolečkových bruslích neopustila, začal jsem minulý týden zvažovat o koupi nových bruslí. Během minulého týdne jsem se nakonec rozhoupal a začal si brusle vybírat. Nakonec jsem se rozhodl pro RollerBlade CrossFire II 4D (přesný popis bruslí získáte kliknutím na odkaz), který můžete vidět na obrázku a které stojí něco přes šest tisíc (tj. témě stejná cena jako před deseti lety):

Nova brusle

Jak je z letmého porovnání fotek starých a nových bruslích vidět, za deset let učinil vývoj InLine bruslí šílený pokrok.

Jediné negativní, na co jsem při koupi bruslí narazil byla nedostupnost velikosti č.9. Musel jsem obejít několik obchodů, až jsem sehnal a mohl vyzkoušet. To se stalo dnes. Brusle mi padli jako ulité, tak si je jdu zítra koupit. Už se těším.

Co udělám ze starými bruslemi ještě nevím. Ač vypadají hrozně, botu mají stále velmi pohodlnou a po výměně koleček mohou stále ještě nějaký čas sloužit. Buďto je dám někomu z rodiny, nebo půjčím těm, co o InLine bruslích uvažují a před koupí si chtějí vyzkoušet jaké to je.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentář k “Kupuji nové InLine brusle – RollerBlade CrossFire II 4D”

  1. LuFa napsal:

    Tak už brusle mám. Hurá. Zítra budu jezdit. Do konce týdne pak napíši pár řádek, jak jsem s nima spokojený.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.