Podpořte kvalitní hradecké amatérské filmaře

Fernet
Dnes jsem se od kamaráda, mladého talentovaného režiséra dozvěděl, že se svým krátkým snímkem Fernet zapojil do soutěže Fernet Stock, pořádanou serverem www.stream.cz/.

Protože sám jsem o této filmařské soutěži nevěděl a kamarádův snímek se mi po zhlédnutí velmi líbí a taktéž se mi subjektivně zdá, že v mnohém převyšuje kvalitu ostatních zaslaných snímků, které jsem nyní viděl, rád bych vás tímto na jeho snímek upozornil a v případě, že se vám bude líbit poprosil, abyste na něj zahlasovali. Hlasování probíhá do 26.5.2007, což je za chvíli a potřeba je minimálně 100 zahlasování. Ač je filmek kvalitní a celkově je zatím hodnocen výborně, počet hlasujících je nyní pouhých 54 hlasů a to včetně mého :-).

Konkrétní kamarádův filmek naleznete na adrese http://www.stream.cz//video/3881-fernet-stock-soutez. Ostatní filmky pak na adrese http://www.stream.cz/videa/30-fernet-stock-soutez/0.

Hlasuje se kliknutím na příslušnou hvězdičku pod snímkem. Hvězdička úplně vlevo má význam nic moc. Hvězdička úplně vpravo pak super. Tam jsem hlasoval já. K zahlasování není třeba žádné registrace. Omezení je dáno pouze jedním hlasem z jedné IP adresy.

Co se týká dalších kamarádových filmů a tvůrčích počinů, k dispozici jsou na adrese http://www.fopafilm.com/tvorba.html. Z těchto doporučuji především krátkou, mistrně natočenou grotesku Rande, která je ke stažení z této adresy: http://www.fopafilm.com/video/Rande.avi a které se dostalo ocenění na festivalech amatérských filmů.

Díky všem za vaší podoru v hlasování, případně vyjádření svého názoru na filmek.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

4 komentářů k “Podpořte kvalitní hradecké amatérské filmaře”

 1. met napsal:

  Ten maly pocet hlasu byl dan mozna nevyraznym nazvem, pocty zobrazeni jednotlivych prispevku by tomu docela odpovidaly.

  S tim prevysovanim ostatnich, nemyslim si, ze by se mu nektere dalsi nerovnaly, spis tohle je jediny, ktery mel jak dobry namet, tak dobre provedeni (u tech ostatnich vzdy neco z toho chybelo). Ale zahlasoval jsem 8-)

 2. LuFa napsal:

  met: diky moc za hlas a za podporu. Myslím, že si to snímek zaslouží. Možná by to chtělo o něco „silnější“ konec, ale i tak je to dobré.

 3. met napsal:

  Ted jsem cetl http://www.marigold.cz/item/cesko-ma-prvni-videofenomeny je to taktez o filmovani a P. Zandl tam pekne rika:

  „Zkrátka nevěřím na to, že kvalita se prosadí sama. V plejádě těch hrůz, které jsou lidi schopni vyplodit, je třeba kvalitu vypíchnout, popostrčit, jinak snadno zapadne.“

 4. hurri napsal:

  met: Problém je, co je „kvalita“? NoiseBrothers? F. A. Brabec?
  To je bohužel moc subjektivní.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.