Přátelé zeleného údolí - nostalgická písnička především pro “starší” generaci :-)
Nevím kolik z vás čtenářů mého blogu jste týden co týden jako malí usedali k televizní obrazovce, aby se zatajeným dechem sledovali dobrodružství malého městského chlapce Pavla a zkušeného lesníka Horiny.
Já, před mnoha a mnoha lety tento dvanáctidílný seriál z roku 1980 miloval a i když si dnes děj jednotlivých epizod vybavuji pouze matně, co se mi uchovalo byla úvodní písnička. I po těch letech je stále nádherná.
Kliknutím na obrázek níže spustíte videoklip s touto písničkou.







MiK píše
am Červenec 13 2007 @ 9:55 pm
Seriál si sice moc nepamatuju, ale tuto hudbu mám zarytou v paměti asi na stálo. V jednom klubu (čti diskotéka) do kterého jsem jednu dobu hodně chodil (dokud ho nezbourali) touto písničkou vždy končili. Pak se už jen rozsvítila světla a “adios amigos”
jam píše
am Červenec 19 2007 @ 7:38 pm
Horyna :-)
Ale jinak je to fakt super. Taktéž nostalgicky vzpomínám.
danliska píše
am Září 21 2007 @ 7:08 am
Parádní nostalgický song, i kojencům se líbí:)
péťa píše
am Říjen 23 2007 @ 3:56 pm
Je to super song.Zpíváme ho často při skleničce zeleného moku-peprmintový likér-zelená,po několikáté sklence to umí už všichni okolo.
Vašek píše
am Únor 20 2008 @ 8:39 am
Tato písnička přesně odpovídá dění ve vršovickém ďolíčku.
A proto áááť žije BOHEMKA.