Nákupy, za které dostáváte peníze zpět. To je PlnáPeněženka.cz

Myšlenka online nákupů se zpětnou výplatou části peněz se setkává s úspěchem nejen na Západě, ale už i v České republice. Nakoupit tímto způsobem, kterému se říká „cashback“, můžete u nás díky portálu PlnáPeněženka.cz. Do projektu se zapojuje stále více e-shopů a už nyní jich je pěkná řádka.

Plna_penezenka_01_m

Získejte část peněz ze svých nákupů zpět!

PlnáPeněženka je cashback portál, který uživatelům dává část peněz z jejich internetových nákupů zpět. K obchodům které se zapojují, patří e-shopy s oblečením, sportovním vybavením, domácími potřebami, elektronikou, krmivem pro zvířata, léky, potravinami, hračkami a dalším zbožím. Do projektu se zapojují dokonce i hotely, restaurace a cestovní kanceláře. Peníze zpět můžete tedy získat i za nákup zájezdu, wellness pobytu nebo jídla.

Registrace je zdarma a postup nákupu velmi snadný

Registrace na PlnáPeněženka.cz je snadná a zcela zdarma. Po přihlášení na portál si zákazník vybere obchod, ve kterém chce nakupovat, a proklikem na něj je přesměrován přímo na stránky tohoto obchodu. Tento krok je důležitý, aby se peníze z následného nákupu připsaly na účet u cashback portálu. Postup při objednání a zaplacení zboží v e-shopu je ale stejný, jako obvykle. Během několika hodin proběhne zaevidování nákupu na portále Plná peněženka, a po potvrzení transakce e-shopem nic nebrání tomu, aby se peníze zákazníkovi připsaly. Ten si je může také ihned nechat poslat na svůj bankovní účet, nebo počkat s vyplacením na později, až se částka více nastřádá.

Plna_penezenka_02

Vyzkoušejte nový způsob nakupování

Odměna za nákup zboží dosahuje několika procent z ceny nákupu, může jít dokonce až o 15 procent u hodnotnějších věcí. Zákazníci si na možnosti, které jim služba cashback nabízí, už pomalu zvykají. Vyzkoušejte tento systém nakupování i vy! Pokud pravidelně objednáváte z e-shopů, určitě se vám registrace na PlnaPeněženka.cz vyplatí.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.